نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کاروان زیارتی قدم به قدم تا بهشت

کاروان زیارتی قدم به قدم تا بهشت

کاروان زیارتی قدم به قدم تا بهشتبا احترام ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، به استحضار می‌رساند کاروانی متشکل از دانشگاهیان گرامی (اساتید، کارکنان و خانواده‌های ایشان) جهت شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اعزام خواهند شد. از همه سروران گرامی دعوت به عمل می‌آید در این برنامه شرکت فرمایند. ضمناً با موافقت معاون محترم پشتیبانی مبلغ 5 میلیون ریال وام به کارکنان شرکت‌کننده در این برنامه (اعم از رسمی، پیمانی و شرکتی و قراردادی) پرداخت خواهد شد که مبلغ مذکور در ۵ قسط از حقوق ایشان کسر می‌گردد.

پیرو هماهنگی‌های انجام‌شده، امسال امکان اعزام کارمندان خانم، همراه با یکی از محارم مقدور می‌باشد.

دانشگاهیان گرامی جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر حضوراً به مسجد دانشگاه مراجعه فرمایند.

عزیزانی هم که قادر به همراهی در این سفر نیستند و مایل‌اند در این امر خیر سهیم باشند می‌توانند با تلفن ۳۴۱۷۳۵۵۸ یا IP۱۰۸۴ تماس حاصل فرمایند.


اطلاعات تکمیلی:
۱-زمان حرکت روز چهارشنبه عصر 98/7/17 و زمان بازگشت از شهر کربلا 98/7/24 می‌باشد.
۲-ایاب‌وذهاب زائرین در ایران تا مرز و بالعکس و از مرز تا نجف و از کربلا تا مرز تنها تعهد گروه بوده و مسیر نجف تا کربلا به‌صورت پیاده‌روی خواهد بود.
۳-اخذ مرخصی توسط خود شخص و با هماهنگی قسمت مربوطه انجام می‌گیرد، لیکن مدیران حتی‌الامکان در این زمینه همکاری لازم را به عمل خواهند آورد.
۴-هزینه تقریبی سفر (شامل هزینه ایاب‌وذهاب) 6,000,000 ریال می‌باشد.
۵-اسکان و تغذیه بر عهده خود زائر و در محل موکب‌های مسیر انجام می‌شود.
۶-مهلت ثبت‌نام تا روز شنبه 98/7/13 بوده و زائرین می‌بایست تا این تاریخ گذرنامه بااعتبار حداقل ۳ ماه و مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال تحویل نهاد نمایند.
۷-در صورت انصراف در هر مرحله تا قبل از اعزام با توجه به برآورد خسارت هزینه از مبلغ پرداختی یا وام کسر می‌گردد.