نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر از ورزشکاران برتر کشوری در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

تقدیر از ورزشکاران برتر کشوری در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

تقدیر از ورزشکاران برتر کشوری در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اگر در یک جمله کوتاه از من بپرسند که شما از جوان چه می خواهید، به او خواهم گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش.

 مراسم تقدیر از ورزشکاران برتر کشوری در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام والمسلمین مهدوی اطهر در دانشگاه اراک، معاونت نهاد حجت الاسلام والمسلمین حیدری، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اراک دکتر بهرامی و رئیس اداره تربیت بدنی دکتر زهره وندیان برگزارشد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی اطهر خاطرنشان کردند ایران وایرانی دو واژه وکلمه ای است که در همه مسائل ملی باید به آن توجه کنیم. علم و دانش برای ما افتخار است ؛ هنر برای ما افتخار است؛ ورزش قهرمانی نیز برای ملت ما افتخار است . یکی از آثار مهم ورزش در سطح همگانی ، عمومی و مسابقات داخلی یا بین المللی ایجاد امید و نشاط و شادابی است . ورزشکار یعنی انسان شاداب ، ورزشکار یعنی آن کسی که به جسم و جانش قدرت می یخشد وجامعه، اجتماع و کشور خود رادر شادابی نگاه می دارد .

عده ای هستند که می خواهند همواره مردم را به هر بهانه ای نسبت به آینده نا امید کنند. ایجاد نا امیدی ضربه به حرکت ملی است ؛ ایجاد نا امیدی مایوس کردن جامعه ازحرکت است. چرا بعضی همیشه نمیه خالی لیوان آب را می بینند و هیچ وقت متذکر نیمه پر نمی شوند؟ ما باید مقایسه بکنیم که ورزش ما رو به پیش حرکت کرده است، اگر باشگاه های ورزشی ما پرشورتر است، اگر رغبت جوان های ما به ورزش بیشتر  است، این معنایش آن است که مسیر ما مسیر درست و صحیحی است و باید به آینده امیدوار باشیم.
 

در این جلسه از دانشجویان برتر ورزشی تقدیر گردید و جوایزی به این دانشجویان اهدا گردید.