نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک

بیانیه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک

 حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی):
مسئله فلسطین همچنان مسئله اول دنیای اسلام است.
 
 با گذشت چهل سال از ابتکار راهبردی بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره)، در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس»، و در آغاز گام دوم انقلاب، ظرفیت‌ها و انرژی درونی جهان اسلام قدرتمندتر از همیشه، رژیم غاصب صهیونیستی را در مخمصه و تنگنای استراتژیک قرار داده است؛ به‌گونه‌ای که تلاش‌های نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها، به رغم سرمایه‌گذاری فراوان، در مقابله با این خیزش بزرگ جهانی و ضدصهیونیستی، طرفی نبسته است.
 
در دهه پنجم انقلاب و در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی، آرمان آزادی قدس شریف، به مشت آهنین امت اسلامی در برابر جریان سازش با رژیم جعلی صهیونیستی تبدیل گردیده است.
 
راهپیمایی روز قدس امسال در حالی برگزار خواهد شد که مستکبران در کشورهای حاشیه خلیج فارس با اجرای طرح "معامله قرن" به فکر حذف حقوق به حق فلسطینی ها از سرزمینشان هستند. طرحی که نقطه ننگی برای کشورهای حاضر در این اجلاس است.
 
طرح معامله قرن که دولت تروریست آمریکا به فلسطینیان و اعراب تحمیل می‌کند این است که به سادگی از بخش اعظمی از سرزمین اشغالی‌شان به نفع اسرائیل در مقابل مُشتی دلار چشم پوشی کنند در حالی که این امر نادیده گرفتن حقوق ملت فلسطین پس از سال‌ها اشغالگری، کودک‌کشی و ویران کردن سرزمین آنها است.
 
اما رژیم صهیونیستی و آمریکای تروریست باید بدانند کسانی که منافقانه با آرمان فلسطین و درد و رنج فلسطینیان تجارت می‌کنند، امروز نقاب از چهره‌هایشان افتاده و مقاصد و نیت شومشان بر همگان روشن گردیده است. آمریکا باید بداند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان و تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش‌های مزبوحانه است که راه به جایی نخواهد برد و به بایگانی ده‌ها طرح‌ گذشته آمریکا در مورد فلسطین سپرده خواهد شد.
 
مطمئناً جامعه دانشگاهی کشور با توجه به شرایط کنونی، در حمایت از آرمان قدس شریف و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، امسال نیز حضوری چشمگیرتر و پرشورتر  در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.
 
بر این اساس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک از جامعه دانشگاهیان، خصوصا مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه اراک دعوت می کند همگام با سایر اقشار مردم در استان مرکزی در راهپیمایی بزرگ و با شکوه روز قدس شرکت نموده و ضمن ابراز خشم و نفرت خود از رژیم صهیونیستی، با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، از مبارزات حق طلبانه مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.
 
باشد تا در سایه الطاف پروردگار، عنایات خاصه حضرت بقیه الله (عج) و رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی)، روزی فرا رسد که ریشه ظلم و بیداد این دشمنان بشریت در تمامی دنیا خشکانیده شود و بزودی شاهد برپایی حکومت جهانی عدل الهی باشیم. ان شاءالله
 
 
 والسلام علی من اتبع الهدی
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک